Bilinçaltı Kodlama Terapisi

 

BİLİNÇALTI KODLAMA TERAPİSİ 

Suçluluk duyguları, Öfke, Korku gibi duygular zihinden temizlendiğinde,rahatsızlıklar da kişiye veda edecektir. Her türlü fobik durumlar ( sosyal fobi, araç fobisi vb.) , depresyon, kekemelik, anoreksiya , bulimia, obsesyon gibi psikolojik rahatsızlıklar; yapılması gereken eylemleri sürekli erteleyerek yaşam kalitesini düşüren erteleme probleminde Bilinçaltı Kodlama Terapisi çok etkili olmaktadır. 

Duygusal ve psikolojik rahatsızlıkların hatta fiziksel rahatsızlıkların kaynağı, kişinin zihinsel kodları ve olayları yorumlama biçimi olduğu bilinmektedir. Zihin bir negatife programlanmış ise, kişinin hayatında zincirleme olarak negatif yaşantılar gelişmeye başlar. Örneğin korku.. Kişinin geçmişte yaşamış olduğu yüksek frekanslı korku deneyimi, o günden itibaren hayatına kekemelik sürecini sokabilir. Yada suçluluk duygusu.. Yoğun bir şekilde yaşanan suçluluk duygusu kişide yıllar süren ve kronikleşen depresyon yaratabilir. Bu durumundan( kekemelik, depresyon vb.) kurtulmak için önce bu olguyu başlatan duyguyu ( suçluluk duygusu, korku vb.) ortadan kaldırmak gerekir. 

Terapinin uygulanış şekli; 

Kişi geçmişte yaşadığı tüm olumsuzlukları meditasyon halinde zihninden geçirmekte, bu sırada Reiki Grandmaster Teacher sahip olduğu çok güçlü Işık aşama sembollerini kişinin bilinçaltına göndermektedir. Bu meditasyon sonrasında da kişi bu negatif durumları kendisinin terk ettiğinin farkındalığına ulaşmaktadır. Seansın geri kalan süresinde de kişi için olumlu telkinler hazırlanmakta ve anı yaşama becerisi öğretilmektedir. 

Kişi terapiste kurtulmak istediği durumun ayrıntısını, hikayesini, mahremini anlatmak zorunda değildir. 

NOT: Bilinçaltı Kodlama Terapisi İstanbul dışında bulunanlar için online
( görüntülü) olarak yapılmaktadır. 

Randevu ve Ücret bilgileri için 0216 550 9272